podaj adres e-mail:
Najczęściej kupowane
Rzetelna firma
LUKAS Raty

Strona główna » Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji to dla nas sprawa priorytetowa.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Naszą zaletą, jest posiadanie sklepów stacjonarnych, dzięki którym mogą Państwo, porozmawiać z naszymi specjalistami, jak i również odebrać osobiście zamówiony towar.

Działając zgodnie z zasadami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883), nie udostępniamy danych osobowych, adresów e-mail klientów osobom trzecim. Dbamy również o to, by dane te nie stały się obiektem działalności podmiotów rozsyłających niechcianą pocztę elektroniczną. Nigdy nie wykorzystujemy danych naszych klientów do innych celów niż te bezpośrednio związanych ze sklepem, czyli: realizacja zamówień, komunikowanie się, lub wysyłanie newslettera (jeśli oczywiście wyrazisz na to zgodę).

Wszystkie podane podczas rejestracji informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć, wystarczy zalogować się na swoje konto i dokonać zmian lub skontaktować się z obsługą sklepu i zgłosić chęć dokonania zmian.

Twoje konto może być w dowolnym momencie usunięte z naszej bazy danych, w tym celu wystarczy skontaktować się z obsługą naszego sklepu. Wówczas wszystkie dane zostaną zlikwidowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

UWAGA ! Odtworzenie takiego konta nie jest możliwe, jeśli będziesz chciał kiedyś ponownie dokonać u nas zakupów konieczne będzie założenie nowego konta.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta. Zapewniamy serwis gwarancyjny na najwyższym poziomie. Duża część produktów jest serwisowana bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Punkty serwisowe znajdują się w większych miastach na terenie całego kraju.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu zalecamy klientom sprawdzenie w obecności kuriera stanu przesyłki i zgodności towaru z zamówieniem. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki, niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

Decyzja o korzystaniu z usług naszego sklepu, oznacza zgadzanie się z zasadami polityki prywatności.

Informacje

Czas realizacji zamówienia
Dostępność produktów
Koszty dostawy
Gwarancja i serwis towarów

Pomoc

Regulamin
Formularz odstąpienia od umowy
Bezpieczeństwo

Moje konto

Zaloguj się
Zarejestruj się

O firmie

Informacje o firmie
Transport gratis
Polityka prywatności

Oddział Bytom
ul. Browarniana 2, 41-902 Bytom
pn - pt : 7:00 - 17:00, sob. 7:00 - 13:00
tel.: 032 281-36-97
e-mail: bytom@insbud-mikula.pl
Skype: Mój stan insbudbytom
Oddział Koniaków
43-474 Koniaków (centrum 205)
pn - pt : 7:00 - 16:00, sob. 7:00 - 13:00
tel.: 033 855-64-97
e-mail: koniakow@insbud-mikula.pl
Skype: Mój stan insbud-koniakow
Wszelkie prawa zatrzeżone - All rights reserved - Sklep internetowy insbud-mikula.pl | Oprogramowanie nuCom Interactive - © Powered by nuCom.pl czas generowania: 0.043 sek., il zap: 11
Strona główna | Kominki z płaszczem wodnym | Kotły na paliwo stałe | Piece CO gazowe | Odkurzacze centralne | Elektryczne ogrzewacze | Zasobniki - wymienniki | Kominki powietrzne | Grzejniki
Disan EVO 550 z zestawem Standard 9.0 i separatorem Dragon | Enke Łuk 90st. dwukielichowy | Taurus Bizon Duo Premium z palnikiem retortowym żeliwnym 18,5kW | Tatarek RT-08G BUFOR z przepustnicą fi100